לאור המצב, כל הקורסים המקוונים שלנו זמינים עבורכם עכשיו בחצי מחיר לזמן מוגבל!

דרך חיים
יוגה - מדיטציה - קהילה

דרך חיים הינו פרויקט ייחודי אשר נוסד על ידי גלית לוין כחלק מעמותת קדן הפועלת לקידום הקיום, הדעת והנועם, במטרה להנגיש את הלימוד בצורה אטרקטיבית ומדויקת לאנשים סביב גילאי ה-20-30, מתוך הבנה עמוקה לשלב הכל כך משמעותי הזה בחיים שלנו.

בפרויקט אנו ממקדים את כל תשומת הלב אל הצרכים והקונפליקטים אשר אנו מתמודדים איתם, תוך התייחסות לנושאים כמו:
מערכות יחסים, שאלות של מימוש והגשמה, בחירת כיוון בחיים, עצמאות אל מול תלות, החזרת השליטה לידיים שלנו, יכולת התמדה, חופש פעולה, פחדים, חרדות, התמכרויות, ניהול אורך חיים בריא, התנהלות כלכלית, עשייה מועילה בעולם ועוד.

אנו חוקרים את הנושאים הללו, פוגשים אותם בעצמנו ובהתאם לכל אלה יוצרים את תכני הלימוד והעשייה הקהילתית המשותפת שלנו.

אנו קבוצה של כ-20 תלמידים  אשר הוזמנו על ידי גלית ליצירה המופלאה הזאת.
כל אחד מאיתנו נחשף ללימוד בדרכו האישית והגיע לפרויקט מתוך כמיהה להעביר את הלימוד שזכינו להיחשף אליו והרצון להעביר אותו הלאה.

"בעברכם את השער, הנכם משילים מעליכם כל עניני דיומא. ונכונים לתכנים ותובנות חדשות"

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו,
לחקור יחד, ללמוד, להתנדב וליצור עוד מכל הטוב הזה.

אנחנו מציעים מגוון פעילויות פרונטליות ומקוונות שמטרתן לאפשר לנו לפתח אורח חיים מיטיב, להעמיק בתרגול וחקירת הידע, לפתח קהילה תומכת ופועלת ולקבל כלים לפעולה מועילה בעולם ולמימוש הפוטנציאל שלנו.

הפעילויות הפרונטליות שלנו מתקיימות במרחב שבו אפשר להניח את הטלפונים בצד על מנת שנוכל להתכנס פנימה ופשוט להיות נוכחים עם כל השפע שסביבנו ואחד עם השניה בתוך סביבה טבעית ויפה.

בין אם נפגש אונליין או פרונטלית, בכל מפגש נקבל טעימה ונחווה בצורה ישירה איך המערכת הפנימית שלנו פועלת כשהיא מקבלת את התנאים המיטיבים ומרחב להתפתחות והגשמה.

מוזמנים להצטרף לפעילויות שלנו

מספרים עלינו

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן