טיפול יוגה תרפיה

יוגה תרפיה הנה שיטת טיפול הוליסטית הנותנת מענה לרבדים השונים של האדם: הפיסי, האנרגטי, המנטלי והרגשי. טיפול ביוגה תרפיה הינו תהליך אישי המוביל את האדם צעד אחר צעד אל עבר בריאות באמצעות שינוי אורח חיים, המלצות תזונה, תרגול יומי ועוד. אם אתם סובלים מכאבי גב, בעיות מפרקים, אלרגיות, סוכרת, פיברומיאלגיה, בעיות פוריות, חרדות, דכאונות בעיות קשב וריכוז ועוד, יוגה תרפיה תעניק לכם מענה שלם ותלמד אותכם על בריאות והדרך אליה.

צפון

5F09E5C6-AEB2-4E1D-A9E7-E471E94BDEB4 - sophia eppel moreno

סופיה אפל

מורה להאטה יוגה, מעבירה קורסים של מיינדפולנס ומדיטציה, מטפלת ביוגה תרפיה ועוזרת לאנשים לרפא את עצמם דרך היוגה, מנחת קבוצות ויחידים בדרך היוגה והמדיטציה. חיה חוקרת וחוגגת את החיים. מתרגלת חיים מלאי הגשמה, שמחה ובריאות.

20221019_125230 - yarden palgi

ירדן פלגי

דרך היוגה בכל רבדיה מנגישה את חוכמת החיים בצורה כה צנועה, פשוטה ויפה. אני בוגרת לימודי יוגה ויוגה תרפיה במכללת קדן, מורה להאטה יוגה ומעבירה סדנאות. מציעה מפגשי טיפול ביוגה תרפיה, ליווי להתמודדות והעצמה מול כל מה שהחיים מביאים איתם (מנטלית ופיזית), מעבירה שיעורי האטה יוגה אישיים וקבוצתיים.

IMG-20180719-WA0003 - dana

דנה שליט

שלום, שמי דנה. מאז שאני זוכרת עצמי כלים של תנועה, מחול ואמנות הינם מהותיים בחיי. דרך היוגה השלימה וחיברה הכל יחד לכדי מימוש ואני שמחה על זכות להנגיש את הידע הלאה. זכיתי לעבוד כמטפלת בתנועה (M.A) עם מגוון אוכלוסיות (ילדים, חינוך מיוחד, גיל שלישי, נשים ועוד). כיום עובדת עם בני נוער על הרצף (אוטיזם) בתור יוגה תרפיסטית ומטפלת בתנועה.

מרכז

סיגל ביבר

מתרגלת, חוקרת ומעמיקה בדרך היוגה מאז שנת 2000. מורה בכירה לויניוגה, מורה למדיטציה ומכשירה מורים למדיטציה יוגית, מטפלת ביוגה תרפיה. מרצה לפילוסופיה של היוגה. מנחה ומנהלת קורס הוראת היוגה למתמודדי סרטן. מנטורית למורות ליוגה בתחילת דרכן בבהנחייה אישית ומקצועית. מנחת קורס הכשרת מורות ליוגה ויוגה תרפיה של עמותת קדן.

יעל שקד

מורה בכירה לוויני יוגה, יוגה נשית, נשית רפואית, לנשים בהריון ולאחר לידה. מלווה נשים במעגלי החיים המשתנים לשיפור איכות חייהן, מטפלת ביוגה תרפיה. מנחה סדנאות מדיטציה, מיינדפולנס ופילוסופיית היוגה, מנחת קורס הכשרת מורות ליוגה, וקורס הכשרת מורים ליוגה ויוגה תרפיה של קדן. לומדת, מלמדת ומעמיקה בעולם היוגה 20 שנים. 

מיכל מרקס

מיכל מרקס מתרגלת ומעמיקה ביוגה מזה כ-20 שנה. מטפלת ביוגה תרפיה בהיבטים פיזיים, אנרגטיים ומנטליים. מלמדת יוגה ומיינדפולנס בקבוצות קבועות ובסדנאות. בוגרת וינגייט, ויני יוגה, ויוגה לליווי מתמודדות עם סרטן (דגש על סרטן נשי), וכמו כן בוגרת לימודי יוגה תרפיה, מיינדפולנס ופילוסופיה של היוגה בהנחיית גלית לוין. 

נעמי לוסין

מלווה תהליכים אישיים ביוגה תרפיה לילדים, בני נוער ומבוגרים. תואר ראשון (אונ’ תל אביב) ושני (אונ’ עברית) בלימודי אסיה תוך התמקדות בסנסקריט ופילוסופיה הודית. ממקימות מיזם אֶתְנַחְתָּא, מיזם לפיתוח מיומנויות גוף-נפש, במערכת החינוך. מתמחה בהתאמת טכניקות היוגה לגילאים צעירים ליחידים ולקבוצות.

ג'ודי בנימין

אני מאמינה שהבריאות היא בידיים שלנו והכלים שקיבלתי בלימודים ביוגה תרפיה מאפשרים לי להציע לאנשים לעזור לעצמם להגיע למטרה זאת בין אם פיזי/פיזיולוגי . הניסיון שלי רב השנים בתרגול מדיטציה והדרך שעשיתי עם עצמי נותנים לי את הידע להציע כלים לאיזון מנטלי ובחיים . אני מאמינה שלהליכה בדרך היוגה יש את היכולת להביא לשינוי בחיים. 

פאולה ברומיגר מיכלין​

אני פאולה, הולכת דרך. במסע האישי מצאתי את היוגה ואת המתנות שלה. וזאת זכות להעביר אותן הלאה. מתמחה בליווי תהליכים אישיים, ליווי תהליכים של הורים וילדים ואוטיזם.

הדס קסירר יזרעאלי​

אני הולכת בדרך היוגה מזה חמש שנים. מגלה כל יום מחדש את יופייה, עומקה ומשמעותה של הדרך השלמה של היוגה ואת כוחה “להשיג את שקודם היה בלתי ניתן להשגה”. רואה לעצמי זכות לעמוד לרשות המתחילים והמגלים את הדרך בליווי, תמיכה וחקירה משותפת.

גילי שגיב אדם​

מטפלת בתנועה וביוגה תרפיה, ומורה ליוגה. ניסיון רב בעבודה עם מתבגרים, מבוגרים גיל שלישי והדרכת הורים. העמקה שלי בדרך היוגה השלמה והמיינדפולנס החזירה לי את השליטה והכוח לנהל את חיי בצורה יעילה ומועילה. זו היא דרך המקנה כלים להבין ולהתמודד עם כל מה שהחיים מזמנים לנו, פיזית וריגשית. אשמח ללוות כל אחד ואחת בדרכו/ה האישית לעבר השחרור מסבל.

ענבל שלזינגר ​

צועדת בסקרנות, התלהבות ונחישות בדרך. מורה ליוגה ומדיטציה מלווה ומטפלת באמצעות הידע והטכניקות של יוגה תרפיה ושנים עשר הצעדים, עם התמחות ונסיון רב בהתמכרויות. תלמידה של איריס קליין (סווסטה יוגה) וגלית לוין (קדן).

PHOTO-2022-07-02-21-50-02 - Idit Hirsch

עידית מרים הירש

פסיכולוגית קלינית מומחית (משנת 2010), עוסקת ביוגה ופסיכולוגיה ובעיקר לומדת, חוקרת ומיישמת את האופן שבו נוכל לחיות את החיים שלנו ביותר שמחה ובריאות נפשית ופיזית. בעלת קליניקה פרטית ברמת השרון, מייסדת את הפרוייקט הארצי ההתנדבותי ״סירי לידה״, מנחת מיינדפולנס  במסגרת עמותת ״השקט שבפנים״.

ירושלים ודרום

אפרת סיסו

מורה בכירה ליוגה, מורה למדיטציה ומטפלת ביוגה תרפיה בהכשרת עמותת קדן. בעלת התמחות בליווי נשים עם אנדומיטריוזיס וכאבי אגן. מנחה ריטריטים של יוגה-ויפאסנה ומלמדת מיינדפולנס. שותפה באקילה – קהילה ללימודי יוגה ומיינדפולנס. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית. זוהי זכות גדולה עבורי ללוות א.נשים בדרך היוגה אל עבר חיים של רווחה, בריאות ושמחה.

ענת פרייס

מורה ותיקה להאתה יוגה, דגש בשיעורים על פרניאמה ומדיטציה. השיעורים לבודדים, זוגות או קבוצות. תשומת לב אישית לכל משתתף ומשתתפת בקבוצה. ניסיון ביוגה במקום העבודה כמו גם בעבודה עם קשישים וילדים. מטפלת מוסמכת ביוגה תרפיה במפגשים אישיים.

מריה ברונשטיין ​

שמי מריה ברונשטיין , אני עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית, מנחה קבוצות מיינדפולנס, מורה ומטפלת ביוגה תרפיה.

תמונה שלי - דרך היוגה - הבית לסדנאות ויוגה & תרפיה Emily vaza

אמילי וזה

היוגה לימדה אותי לחיות במודעות, בסקרנות, באפשרות ללמוד מכל סיטואציה שהחיים מפגישים אותי. אני אמילי, מורה ותלמידה ליוגה, מטפלת מוסמכת ביוגה כתרפיה. בעלת סטודיו  דרך היוגה – הבית לסדנאות ויוגה & תרפיה בקיבוץ רוחמה. תלמידה של גלית לוין, ציפי נגב, שאקטי מאי. וגם שואבת ידע מ- Moojibaba, ג’ק קורנפילד, קרלוס קסטנדה ועוד.