מנטורינג

כאן תוכלו למצוא את הליווי האישי המתאים לכם. לעיתים יש לנו את הצורך לשתף ברשמים מהתרגול, לשוחח על נושאים אישיים ולקבל הדרכה מותאמת ליישום הידע ביום יום. המורות שלנו ישמחו ללוות אותכם בכל עניין ושאלה בדרך באמצעות מפגשים אישיים, פרונטליים או בזום.

צפון

16576939524395776181644873377249 - Einat Shacham

עינת שחם

נחשפתי לידע, אני מתרגלת אותו בחיי, ורואה את פירות העשיה בחיי . אני מאמינה בדרך בכל ליבי ומרגישה שזו חובה להעביר את הדהרמה לכל מי שחפץ בה.

Photos by Boaz Fradkin - www.boazfradkin.com - Instagram: bit.ly/boazfig

יואב לייבוביץ'

תלמיד ומורה ליוגה עם התמחות במדיטציה. מלווה תהליכים אישיים לפי פסיכולוגית היוגה, מרצה למיינדפולנס בקבוצות פרטיות, חברות ומוסדות, מנחה ריטריטים של יוגה-ויפאסנה בשתיקה.

20221019_125230 - yarden palgi

ירדן פלגי

דרך היוגה בכל רבדיה מנגישה את חוכמת החיים בצורה כה צנועה, פשוטה ויפה. אני בוגרת לימודי יוגה ויוגה תרפיה במכללת קדן, מורה להאטה יוגה ומעבירה סדנאות. מציעה מפגשי טיפול ביוגה תרפיה, ליווי להתמודדות והעצמה מול כל מה שהחיים מביאים איתם (מנטלית ופיזית), מעבירה שיעורי האטה יוגה אישיים וקבוצתיים.

5F09E5C6-AEB2-4E1D-A9E7-E471E94BDEB4 - sophia eppel moreno

סופיה אפל​

מורה להאטה יוגה, מעבירה קורסים של מיינדפולנס ומדיטציה, מטפלת ביוגה תרפיה ועוזרת לאנשים לרפא את עצמם דרך היוגה, מנחת קבוצות ויחידים בדרך היוגה והמדיטציה. חיה חוקרת וחוגגת את החיים. מתרגלת חיים מלאי הגשמה, שמחה ובריאות.

תמונה של שאול - shaul guthrie

שאול גתרי

מורה לראג’ה יוגה, מתמחה בלימוד דרך היוגה השלמה בהנחיה אישית ומעביר סדנאות ממוקדות על דרך היוגה. מתרגל ומנחה מדיטציות שונות ומתאים את סגנון התרגול הפיזי לתלמידים בהתאם למגבלות וליכולות של התלמיד. מאמין שהגישה לידע צריכה להיות לכל מי שמבקש ללמוד.

IMG-20180719-WA0003 - dana

דנה שליט

שלום, שמי דנה. מאז שאני זוכרת עצמי כלים של תנועה, מחול ואמנות הינם מהותיים בחיי. דרך היוגה השלימה וחיברה הכל יחד לכדי מימוש ואני שמחה על זכות להנגיש את הידע הלאה. זכיתי לעבוד כמטפלת בתנועה (M.A) עם מגוון אוכלוסיות (ילדים, חינוך מיוחד, גיל שלישי, נשים ועוד). כיום עובדת עם בני נוער על הרצף (אוטיזם) בתור יוגה תרפיסטית ומטפלת בתנועה.


מרכז

סיגל ביבר

מתרגלת, חוקרת ומעמיקה בדרך היוגה מאז שנת 2000. מורה בכירה לויניוגה, מורה למדיטציה ומכשירה מורים למדיטציה יוגית, מטפלת ביוגה תרפיה. מרצה לפילוסופיה של היוגה. מנחה ומנהלת קורס הוראת היוגה למתמודדי סרטן. מנטורית למורות ליוגה בתחילת דרכן בבהנחייה אישית ומקצועית. מנחת קורס הכשרת מורות ליוגה ויוגה תרפיה של עמותת קדן.

יעל שקד

מורה בכירה לוויני יוגה, יוגה נשית, נשית רפואית, לנשים בהריון ולאחר לידה. מלווה נשים במעגלי החיים המשתנים לשיפור איכות חייהן, מטפלת ביוגה תרפיה. מנחה סדנאות מדיטציה, מיינדפולנס ופילוסופיית היוגה, מנחת קורס הכשרת מורות ליוגה, וקורס הכשרת מורים ליוגה ויוגה תרפיה של קדן. לומדת, מלמדת ומעמיקה בעולם היוגה 20 שנים. 

מיכל מרקס

מיכל מרקס מתרגלת ומעמיקה ביוגה מזה כ-20 שנה. מטפלת ביוגה תרפיה בהיבטים פיזיים, אנרגטיים ומנטליים. מלמדת יוגה ומיינדפולנס בקבוצות קבועות ובסדנאות. בוגרת וינגייט, ויני יוגה, ויוגה לליווי מתמודדות עם סרטן (דגש על סרטן נשי), וכמו כן בוגרת לימודי יוגה תרפיה, מיינדפולנס ופילוסופיה של היוגה בהנחיית גלית לוין. 

ג'ודי בנימין

אני מאמינה שהבריאות היא בידיים שלנו והכלים שקיבלתי בלימודים ביוגה תרפיה מאפשרים לי להציע לאנשים לעזור לעצמם להגיע למטרה זאת בין אם פיזי/פיזיולוגי . הניסיון שלי רב השנים בתרגול מדיטציה והדרך שעשיתי עם עצמי נותנים לי את הידע להציע כלים לאיזון מנטלי ובחיים . אני מאמינה שלהליכה בדרך היוגה יש את היכולת להביא לשינוי בחיים. 

לירון ליפקיס

שמי לירון, מאז היותי ילדה אני חוקרת ולומדת את החיים. שמחה ואוהבת לפגוש אנשים, ללמוד על החיים דרך מערכות יחסים המגלמות בתוכם עולמות. בהכשרתי אני גם פסיכותרפיסטית גופנית, אמא , בת זוג , ומלווה תהליכים תוך שימוש בידע המיטיב שהיוגה העניקה לי.

הדס קסירר יזרעאלי

אני הולכת בדרך היוגה מזה חמש שנים. מגלה כל יום מחדש את יופייה, עומקה ומשמעותה של הדרך השלמה של היוגה ואת כוחה “להשיג את שקודם היה בלתי ניתן להשגה”. רואה לעצמי זכות לעמוד לרשות המתחילים והמגלים את הדרך בליווי, תמיכה וחקירה משותפת.

ענבל שלזינגר

צועדת בסקרנות, התלהבות ונחישות בדרך. מורה ליוגה ומדיטציה מלווה ומטפלת באמצעות הידע והטכניקות של יוגה תרפיה ושנים עשר הצעדים, עם התמחות ונסיון רב בהתמכרויות. תלמידה של איריס קליין (סווסטה יוגה) וגלית לוין (קדן).

PHOTO-2022-07-02-21-50-02 - Idit Hirsch

עידית מרים הירש

פסיכולוגית קלינית מומחית (משנת 2010), עוסקת ביוגה ופסיכולוגיה ובעיקר לומדת, חוקרת ומיישמת את האופן שבו נוכל לחיות את החיים שלנו ביותר שמחה ובריאות נפשית ופיזית. בעלת קליניקה פרטית ברמת השרון, מייסדת את הפרוייקט הארצי ההתנדבותי ״סירי לידה״, מנחת מיינדפולנס  במסגרת עמותת ״השקט שבפנים״.

גילי שגיב אדם

מטפלת בתנועה וביוגה תרפיה, ומורה ליוגה. ניסיון רב בעבודה עם מתבגרים, מבוגרים גיל שלישי והדרכת הורים. העמקה שלי בדרך היוגה השלמה והמיינדפולנס החזירה לי את השליטה והכוח לנהל את חיי בצורה יעילה ומועילה. זו היא דרך המקנה כלים להבין ולהתמודד עם כל מה שהחיים מזמנים לנו, פיזית וריגשית. 

IMG-20220118-WA0004-01 - Paula Bromiguer

פאולה ברומיגר מיכלין

אני פאולה, הולכת דרך. במסע האישי מצאתי את היוגה ואת המתנות שלה. וזאת זכות להעביר אותן הלאה. מתמחה בליווי תהליכים אישיים, ליווי תהליכים של הורים וילדים ואוטיזם.

טלי חוג'סטה

מלווה מטפלת ומייעצת באמצעות NLP , דמיון מודרך, מיינדפולנס, קונסטלציה משפחתית, ריפוי מטראומה, שינוי הרגלים ויצירת מציאות רצוייה בנוסף מלמדת ימימה חשיבה הכרתית ליחידים וקבוצות צועדת בדרך היוגה

ירושלים ודרום

אפרת סיסו

מורה בכירה ליוגה, מורה למדיטציה ומטפלת ביוגה תרפיה בהכשרת עמותת קדן. בעלת התמחות בליווי נשים עם אנדומיטריוזיס וכאבי אגן. מנחה ריטריטים של יוגה-ויפאסנה ומלמדת מיינדפולנס. שותפה באקילה – קהילה ללימודי יוגה ומיינדפולנס. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית. זוהי זכות גדולה עבורי ללוות א.נשים בדרך היוגה אל עבר חיים של רווחה, בריאות ושמחה.

ענת פרייס

מורה ותיקה להאתה יוגה, דגש בשיעורים על פרניאמה ומדיטציה. השיעורים לבודדים, זוגות או קבוצות. תשומת לב אישית לכל משתתף ומשתתפת בקבוצה. ניסיון ביוגה במקום העבודה כמו גם בעבודה עם קשישים וילדים. מטפלת מוסמכת ביוגה תרפיה במפגשים אישיים.

מריה ברונשטיין

שמי מריה ברונשטיין , אני עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית, מנחה קבוצות מיינדפולנס, מורה ומטפלת ביוגה תרפיה.

מירב רעואל

מורה לאשטנגה, yin יוגה ומדיטציה. מלמדת יוגה משנת 2001 ומכשירה מורים.ות ליוגה משנת 2017. מעבירה השתלמויות למורים.ות, סדנאות וריטריטים. מייסדת של מיזם ‘יוגה גיא’ ו ‘מדיטציות מוקלטות’. היוגה בכלל והלימוד עם גלית לוין בפרט שינו לי את החיים ואני מודה על הזכות להעביר את הידע הלאה.

יאיר חיים

זו זכות גדולה עבורי לשרת את ההולכים בדרך היוגה – בליווי, בהנחיה, בלימוד ובכל צורך שעולה בדרך, באופן אישי ו/או קבוצתי. למדתי קורסים שונים של גלית לוין (קדן). אני מורה בכיר ליוגה ויג’נאנה (וינגייט), מאמן אישי מוסמך (גומא) ומנחה קבוצות מוסמך (אדלר).

תמונה שלי - דרך היוגה - הבית לסדנאות ויוגה & תרפיה Emily vaza

אמילי וזה

היוגה לימדה אותי לחיות במודעות, בסקרנות, באפשרות ללמוד מכל סיטואציה שהחיים מפגישים אותי. אני אמילי, מורה ותלמידה ליוגה, מטפלת מוסמכת ביוגה כתרפיה. בעלת סטודיו  דרך היוגה – הבית לסדנאות ויוגה & תרפיה בקיבוץ רוחמה. תלמידה של גלית לוין, ציפי נגב, שאקטי מאי. וגם שואבת ידע מ- Moojibaba, ג’ק קורנפילד, קרלוס קסטנדה ועוד.