ריטריט יוגה-ויפסנה של עמותת קדן

ריטריט הינו הזדמנות להתנתק מפעילויות היום יום השיגרתיות ולהקדיש את הזמן להתבודדות, תרגול מדיטציה ולימוד המובילים לשחרור מסבל והגשמה עצמית.

ריטריט יוגה-ויפסנה של עמותת קדן הינו פיתוח ייחודי של מייסדת העמותה, גלית לוין, המשלב תרגולי יוגה, מדיטציות מודרכות ושקטות, קארמה יוגה ושיחות דהרמה, המעניקים תמיכה מלאה בתהליך המודעות של כל אדם.

על מנת לתת את כל התנאים המתאימים לתרגול, הריטריט מתקיים בשתיקה מלאה, קרוב לטבע, ללא שימוש בטלפונים, מסכים, ספרים, חומרים משכרים, סמים וכל דבר אחר המסיח את הדעת.

ריטריט יוגה-ויפסנה

הריטריט מתמקד בתרגול מדיטציית מיקוד באובייקט אחד, פיתוח השליטה על תשומת הלב, ייצוב ההכרה והרגעתה ולימוד מעמיק על ההכרה האנושית ותשומת הלב. בריטריט נלמד מה היא מדיטציה, למה מתרגלים מדיטציה, אילו איכויות מתפתחות בנו כתוצאה מהתירגול ואיפה היכולות הללו ישרתו אותנו בחיים.

נראה איך בעזרת שימת הלב נדייק את הפעולות שלנו, נפתח יציבות ויכולות שיעזרו לנו מול אתגרי החיים. התירגול מלמד אותנו לחיות בכאן ועכשיו, ולא רק כצורת ביטוי.
כשאנו נוהגים ברכב, והשמשה מלוכלכת לכולנו ברור שצריך לנקות אותה .האם פעם חשבנו שגם היכולת שלנו להסתכל על העולם ועל עצמינו תלויה בניקיון העדשה שלנו?
ומה הינו מגלים לו העדשה שלנו היתה נקייה, על עצמנו ועל העולם?

מנחים: צוות המורים הוסמך על ידי גלית לוין ומציע את הלימוד המדוייק ביותר עבורכם.

עינת שחם

רקדנית פלמנקו, תלמידה ומורה ליוגה ומדיטציה. מטפלת בשיקום תנועה אוטופדי וברפואה משלימה. מלמדת ומלווה אנשים בדרך הדהרמה -היוגה, ופילוסופיית היוגה, ויישומה הלכה למעשה בחייהם. מנחה באופן פרטני ובריטריטים. תלמידה של גלית לוין, הנזיר פרה עופר עדי, הנזירה רובינה קורטין ועוד רבים וטובים.

בת כהן

תלמידה של הנזיר פרה עופר עדי, גלית לוין ואברהם רביבו (ערפל) ז”ל. מלמדת יוגה, מדיטציה ופילוסופיית היוגה. מטפלת ביוגה תרפיה. בוגרת מכללת אלימה לבריאות טבעית. מלמדת ומלווה תלמידים בדרך הדהרמה -יוגה והבודהיזם, ויישומה הלכה למעשה בחייהם. מנחה באופן פרטני ובריטריטים וסדנאות.

מיקום ולינה

‘שער קדן’ – אשרם וחווה אורגנית בבת שלמה. התנאים בחווה הינם צנועים ופשוטים – הלינה באוהלים אישיים (יש להביא אוהל) או תחת כיפת השמיים. השירותים הינם שירותי קומפוסט בסיסיים. הרחצה בנחל.

תזונה

התזונה המוגשת בריטריט הנה צנועה, מזינה וטבעונית, 2 ארוחות ביום. התפריט מורכב מאורז בסמטי, קטניות, ירקות מבושלים וטריים, פירות ודייסת שיבולת שועל. אנו נמנעים משימוש בסוכר לבן, מוצרים מן החי ומזון מעובד. לשירותכם פינת קפה (שחור בלבד. ללא חלב או תחליפי חלב) ותה. 

עלויות

עלות הריטריט נחלקת לשתיים:

1. דמי רישום בסך 300 ש”ח לכיסוי עלויות לינה ומזון.

2. בסיום הריטריט תתבקשו לתת דאנה(תרומה ונדיבות הלב) עבור הלימוד. 

המלצות

מועדים קרובים

ימים חמישי עד שבת

 18-20 למאי 2023

הריטריט יפתח ביום חמישי ב 14:00. הגעה החל מ 12:30.

הריטריט יסתיים בשבת ב 14:00

הרשמה

יש למלא את טופס ההרשמה הנמצא בהמשך.
לאחר בדיקת התאמתכם לריטריט תקבלו מייל להסדרת תשלום דמי הרישום.

מדיניות ביטולים:

14 יום לפני הריטריט – החזר מלא של דמי הרישום.

פחות מ 14 יום לפני הריטריט – החזר של 50% מדמי הרישום.

פחות מ 48 שעות לפני הריטריט – אין החזר על דמי הרישום.

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם!

טופס הרשמה לריטריט יוגה-ויפסנה
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן