הריטריטים של עמותת קדן

הצטרפו אלינו לריטריט הקרוב
17-19 בנובמבר באשרם קדן בבת שלמה

ריטריט הינו הזדמנות להתנתק מפעילויות היום יום השיגרתיות ולהקדיש את הזמן להתבודדות, תרגול מדיטציה ולימוד המובילים לשחרור מסבל והגשמה עצמית.

ריטריט יוגה-ויפסנה של עמותת קדן הינו פיתוח ייחודי של מייסדת העמותה, גלית לוין, המשלב תרגולי יוגה, מדיטציות מודרכות ושקטות, קארמה יוגה ושיחות דהרמה, המעניקים תמיכה מלאה בתהליך המודעות של כל אדם.

על מנת לתת את כל התנאים המתאימים לתרגול, הריטריט מתקיים בשתיקה מלאה, קרוב לטבע, ללא שימוש בטלפונים, מסכים, ספרים, חומרים משכרים, סמים וכל דבר אחר המסיח את הדעת.

ריטריט יוגה ויפסנה-
17-19.11

הריטריט מתמקד בתרגול מדיטציית מיקוד באובייקט אחד, פיתוח השליטה על תשומת הלב, ייצוב ההכרה והרגעתה ולימוד מעמיק על ההכרה האנושית ותשומת הלב. בריטריט נלמד מה היא מדיטציה, למה מתרגלים מדיטציה, אילו איכויות מתפתחות בנו כתוצאה מהתירגול ואיפה היכולות הללו ישרתו אותנו בחיים.

נראה איך בעזרת שימת הלב נדייק את הפעולות שלנו, נפתח יציבות ויכולות שיעזרו לנו מול אתגרי החיים. התירגול מלמד אותנו לחיות בכאן ועכשיו, ולא רק כצורת ביטוי.
כשאנו נוהגים ברכב, והשמשה מלוכלכת לכולנו ברור שצריך לנקות אותה .האם פעם חשבנו שגם היכולת שלנו להסתכל על העולם ועל עצמינו תלויה בניקיון העדשה שלנו?
ומה הינו מגלים לו העדשה שלנו היתה נקייה, על עצמנו ועל העולם?

ריטריט מיינדפולנס סוכות-
11-15.10

מיינדפולנס, הכרה מלאה, הינו תרגול מדיטציה באמצעותו אנו מפתחים את יכולת ההבחנה, המודעות הפעילה והפעולה המודעת. בריטריט נלמד ונתרגל לעומק מדיטציית מיינדפולנס, נפתח מודעות פעילה, נחקור את טבע התחושות והרגשות ונתוודע אל אופן הפעולה של ההכרה והשימוש בה. 

נעמיק בחקירת הקשר בין מיינדפולנס לפעולה מודעת בעולם ונקבל כלים מעשיים לתרגול ויישום המיינדפולנס בחיי היום יום המוביל ליציבות מנטלית, היכרות מעמיקה עם עצמנו, הגשמת מטרות ושיפור כולל של איכות החיים. הריטריט מתאים לכל מי שמיומן במדיטציית מיקוד באובייקט אחד ומעוניין להעמיק בחקירה עצמית ובהתבססות בדרך המודעות הפעילה והפעולה המודעת.

 

מיקום ולינה

‘שער קדן’ – אשרם וחווה אורגנית בבת שלמה. התנאים בחווה הינם צנועים ופשוטים – הלינה באוהלים אישיים (יש להביא אוהל) או תחת כיפת השמיים. השירותים הינם שירותי קומפוסט בסיסיים. הרחצה בנחל.

תזונה

התזונה המוגשת בריטריט הנה צנועה, מזינה וטבעונית, 2 ארוחות ביום. התפריט מורכב מאורז בסמטי, קטניות, ירקות מבושלים וטריים, פירות ודייסת שיבולת שועל. אנו נמנעים משימוש בסוכר לבן, מוצרים מן החי ומזון מעובד. לשירותכם פינת קפה (שחור בלבד. ללא חלב או תחליפי חלב) ותה. 

עלויות

ריטריט יוגה ויפסנה:

עלות הריטריט נחלקת לשתיים:

1. בהרשמה מוקדמת עד שבועיים לפניי הריטריט דמי רישום בסך 300 שח לכיסוי עליות לינה ומזון, לאחר מכן דמי רישום עולים ל400₪.

2. בסיום הריטריט תתבקשו לתת דאנה(תרומה ונדיבות הלב) עבור הלימוד. 

ריטריט מיינדפולנס סוכות: 

עלות הריטריט נחלקת לשתיים:

1. בהרשמה מוקדמת עד 26.9 דמי רישום בסך 600 שח לכיסוי עליות לינה ומזון, לאחר מכן דמי רישוםיעלו ל800₪.

2. בסיום הריטריט תתבקשו לתת דאנה(תרומה ונדיבות הלב) עבור הלימוד.

המלצות

מועדים קרובים

הרשמה

להרשמה נא לשלוח מייל ל

college@kadencampus.org

וציינו את תאריך הריטריט אליו תרצו להצטרף.

לאחר מכן ישלח אליכם מייל להסדרת תשלום דמי הרישום

מדיניות ביטולים:

14 יום לפני הריטריט – החזר מלא של דמי הרישום.

פחות מ 14 יום לפני הריטריט – החזר של 50% מדמי הרישום.

פחות מ 48 שעות לפני הריטריט – אין החזר על דמי הרישום.

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם!

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן