גלית לוין

את דרכי בעולם המודעות התחלתי בגיל צעיר. לאורך שנות התבגרותי היתה לי שאיפה אחת דומיננטית – להגיע להגשמה עצמית מלאה ולגלות מחדש את טבעי האמיתי.

את שנות העשרים שלי העברתי במסעות בעולם במטרה להגשים שאיפה זו.  האופן בו טיילתי והחוויות אותן עברתי חשפו אותי בהדרגה לטבע המציאות, ההכרה האנושית וכן לטבע המודעות, עד שבשנתי השלושים, אחרי חודשים רבים של הליכה לבדי בהרי ההימאליה בטיבט, הושלם תהליך הגילוי.

אחת התובנות החשובות שעלו בתהליך היתה ההבנה שיש דרך מסודרת ופשוטה לגילוי עצמי אותה כל אדם יכול לעשות בתוך חיי היום יום ללא צורך בטיולים או יציאה מהשגרה.
עם חזרתי לארץ התחלתי להעמיק בטקסטים העתיקים של תורת היוגה בהם מצאתי את ההנחיות להגשמה עצמית רשומות באופן ברור ונוח לשימוש.
המשכתי להעמיק בלימודי היוגה ומסורות נוספות, עברתי הכשרה למורים ליוגה ומטפלים ביוגה תרפיה במסורת הויניוגה בוינגייט וב KHYF, וכשהגיעו תלמידים התחלתי ללמד ובאופן טבעי נהייתי מורה ליוגה.

בהיותי מורה מתחילה קיבלתי עצה מתלמיד ששינתה את דרך עבודתי. עצתו היתה “כל מה שאת מלמדת תלמדי תמיד בדאנה”. לשמחתי הרבה ידעתי להקשיב לו ויישמתי את עצתו מתוך הבנה שכל הידע
שאני מלמדת הינו זכות טבעית לכולנו והכרחי לקבלו בחיים האלה ולכן חובה עלינו לחלוק אותו עם כל מי שמעוניין.

בעקבות ההבנה הזו הקמתי את עמותת קדן ומכללת קדן בסוף שנת 2016.

כיום אני מנהלת את העמותה והמכללה, מכשירה מורים ומטפלים ופועלת להנגיש ידע מיטיב עם כל אדם המבקש זאת.