חמשה עלי כותרת

חמשה עלי כותרת מאת רביד זיגדון

ספר ילדים עדין בן 108 עמודים, שנכתב באותיות ובסימני פיסוק שאוהבים להשתולל, האיורים בו לא תחומים בקווים שחורים, הוא אינו עוקב אחר הנוסחה של ״מתח ופיתרון״, אלא מרחף על פני מצבים פנימיים ותאורי טבע, כולל בתוכו תווים לחמישה שירים קצרים וקישורים להאזנה, ונמכר בסכום הננקב על ידי הקונה, בהתאם ליכולת ולנדיבות הלב!

מתוך ההקדמה: הספר מגולל את הרפתקאותיה של ילדה קטנה אשר יצאה לטייל – בכל פעם שזו מוצאת את עצמה בלב ליבה של חוויה הרמונית – מופיע ומתגלה בפניה עלה כותרת מסתורי, עד לרגע המיוחל שבו כל חמשת עלי הכותרת נפגשים.

הספר מחולק לחמישה פרקים, באופן שבו תוכלו לחלוק עם ילדכם/ן וילדתכם/ן פרק אחד לפני השינה לאורך ימות השבוע, מראשון עד חמישי. גם לא אתנגד אם תבחרו לקרוא שוב את כולו בשבת. אבל אולי אחרי שתצאו גם אתם לטייל קצת. מתאים לילדים בגילאי 3 עד 133 וחצי כזה?… 

נקודות הזמנה ואיסוף עצמי – ‘שער קדן’ בת שלמה.  להזמנה נא ליצור קשר עם בת כהן – 0515681471

הספר נמכר על פי מסורת הדאנה – נתינה מתוך נדיבות הלב. בגב הספר תמצאו פרטים לנתינת תמורה לפי רוחב ליבכם ויכולתכם.

על מסורת הדאנה – בכל פעם שאנו נותנים דאנה, אנו נותנים גמול לא רק עבור מה שקיבלנו, אלא מאפשרים את המשך קיום המסורת. לדוגמא, אם השתתפנו בקורס המתקיים על טהרת הדאנה, הדאנה שנתנו תאפשר קיום קורסים נוספים בעתיד. כך אנו נותנים לא רק עבור עצמנו, אלא מוודאים שאנשים נוספים יזכו להיחשף ללימוד ולשפר גם הם את איכות חייהם. באמצעות לימוד ולמידה מבוססי דאנה אנו מקיימים מערכת יחסים המבוססת על הזנה הדדית ויוצרים שינוי בתפיסה החברתית, הכלכלית והעסקית של ישראל.

מכללת קדן היא המכללה החברתית הראשונה בישראל המאפשרת לכל אדם גישה לידע מועיל ומיטיב.
בואו ללמוד וללמד איתנו ועזרו לכולנו לממש את הזכות הטבעית שלנו לקיום, דעת ונועם.

בברכה,
צוות עמותת קדן