מתמידי לכת קדן
שותפים לעשייה מועילה

בואו להיות שותפים לעשייה שלנו באמצעות תרומה חודשית קבועה

עמותת קדן מחויבת להנגשת ויצירת תכנים לכל אלו המעוניינים לשפר את חייהם, לממש את הפוטנציאל האישי שלהם, לגדול במודעות, ליישם את דרך היוגה והמדיטציה ולנוע אל עבר הגשמה עצמית ושחרור מסבל.

מי שהאזין לידע, הבין את פשטותו וייחודו, יישם בחיי היום יום וראה את התועלות והתוצאות יודע עד כמה העבודה שלנו חיונית, ועד כמה היא משנה ומשפרת חיים בקלות ובפשטות.

אנו, בעמותת קדן, מקדישים את מיטב המאמצים והמשאבים ליצירת תכנים מעוררי השראה, מעמיקים וייחודיים על מנת לאפשר לכם להתמיד בדרך היוגה, המדיטציה והמודעות, לשפר את מערכות היחסים שלכם, להגדיל את חופש הבחירה והפעולה ולממש את הפוטנציאל האישי שלכם באמצעות חיים של הגשמה עצמית.

כמי שצרכו וצורכים את הידע הינכם יודעים עד כמה הוא משפר חיים וכמה הוא יכול להועיל לכל אדם שיחשף אליו ויישם אותו בחייו. באמצעות הנגשת הידע לכל המעוניין נוכל לתמוך בשיפור החיים של כולנו.

יצירת והנגשת התכנים מתאפשרת הודות לזמן עבודה של אנשים רבים – מורות ומורים, עורכי תוכן, מעצבים גרפיים, עורכי סאונד ווידאו, מתכנתים ועוד, לצד החזקת תשתיות הכרחיות כגון אתר, שטחי אחסון, מערכות תקשורת, הנהלה וכדומה.

על מנת שנוכל להמשיך להנגיש ידע מועיל עבורכם אנו זקוקים לתמיכה שלכם ומזמינים אותכם להיות שותפים לעשייה שלנו באמצעות תרומה קבועה בסך 15 ש”ח לחודש. כך הינכם הופכים למשקיעים חיוניים במסע המודעות האישי שלכם תוך העצמת אחרים לצאת למסע שלהם.

התרומה החודשית הקבועה מאפשרת ומגדילה את יכולת העשייה והיצירתיות שלנו, כך שאתם הופכים להיות שותפים חיוניים לעשייה לא אנוכית שאינה למטרות רווח. בעזרת תמיכתכם, נוכל לא רק להנגיש תכנים המעודדים התפתחות אישית ומודעות עצמית אלא גם לפתח חומרים יחודיים למתרגלים מתקדמים ומסורים כמוכם ולהשקיע יותר זמן ומשאבים ביצירת תכנים המהדהדים את הצרכים שלכם.

הצטרפו אלינו בדרך ההתפתחות האישית והעשייה המיטיבה לטובת כל הברואים, ועזרו לנו לממש את התכלית שלנו, כעמותה, להרבות טוב בעולם. הנדיבות שלכם חורגת מעבר למסע האישי שלכם. זו מחווה קטנה שיש לה השפעה גדולה על הצמיחה של כולנו. על ידי תמיכה בנו, אתם מאפשרים לאחרים להיחשף לידע משנה חיים.

כהוקרה על תמיכתכם ועל היותכם מתמידי לכת הינכם מקבלים:
גישה בלעדית
לתכנים המיועדים לתלמידים מתקדמים ללא עלות,
הנחה של 25% ברכישת קורסים דיגיטליים
ואפשרות לשתף אותנו בצרכים שלכם כך שנוכל לייצר תכנים מותאמים במיוחד עבורכם.

הצטרפו אלינו לדרך של עשייה מיטיבה בעולם להנגשת ידע מועיל לכל הברואים!

מעדיפים לתמוף בפעילות שלנו ללא הצטרפות לתוכנית?