הדרך

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
סגור
התחל
קורס זה סגור כרגע

קורס ‘הדרך’ הינו קורס הדגל של מכללת קדן.

הקורס מציג את הדרך השלמה לפיתוח מודעות עצמית ושחרור מסבל ומשלב תיאוריה לצד תרגולים מעשיים.

משתתפי הקורס לומדים הכל אודות הצעדים בדרך המודעות, מבנה האדם, ההכרה האנושית ותכליתה, טבע הרגשות והמחשבות, התמודדות עם חרדות ורגשות לא נעימים וכיצד לפעול בצורה מודעת בעולם על מנת להגשים מטרות.

בנוסף, הקורס דן ונותן מענה לשאלות מהותיות כגון: מי אני ומה תכלית החיים?

לאורך הקורס נלמדות טכניקות המדיטציה: מיקוד באובייקט אחד, מיינדפולנס וחקירה אנליטית.

זהו קורס חובה לכל מי שמתעניין בחקר החיים והאדם, גילוי עצמי ושחרור מסבל.

הקורס הועבר על ידי גלית לוין מול קהל ובזום. זהו אוסף הקלטות מצולמות מתוך הזום. סך הכל 11 שיעורים בני 4 שעות כל אחד, המחולקים למקטעים קצרים לצורך נוחות הצפייה.

ברוכים המצטרפים לקורס הדרך, 

הינכם עומדים להתחיל לצעוד בדרך המובילה אל עבר שחרור מסבל והגשמה עצמית. דרך שהיישום שלה באמצעות תרגול יום יומי ופעולות בעולם מפתח יכולות הכרתיות חדשות, מודעות עצמית ויכולת פעולה מודעת בעולם.

להולכים בדרך מובטח שיפור בתחומים השונים של החיים: מערכות יחסים, קבלת החלטות, התמודדות עם מצבים רגשיים שונים, בריאות וכדומה. 

על מנת להפיק את המירב מהקורס מומלץ לעקוב אחר ההנחיות הבאות:

  • הקורס בנוי מ 12 שיעורים בני 4 שעות המחולקים לתתי שיעורים על מנת להקל על הצפייה.
  • מומלץ לצפות בשיעורים במקום שקט ובזמן מתאים כך שניתן יהיה לעקוב וליישם את כל התרגולים וההתנסויות הישירות הניתנות במהלך השיעור.
  • אם ברצונכם להפוך את התיאוריה למעשה ולהיעזר בקורס לפיתוח היכולות ההכרתיות השונות מומלץ לתרגל את כל התרגולים המוצעים במהלך השיעורים.
  • מומלץ לקחת הפסקה של כשבוע בין שיעור לשיעור על מנת להקדיש את הזמן בין השיעורים לתרגולי המדיטציה הניתנים כשיעורי בית. עם זאת בתתי השיעור ניתן לצפות ברצף.
  • על מנת שהידע לא ישאר תיאורטי בלבד מומלץ ליישם את כל ההתנסויות הישירות המונחות במהלך השיעורים.
  • אם ברצונכם לראות את התועלת של המיומנויות המתפתחות והידע בחיי היום יום, מומלץ ליישם את ההמלצות הניתנות בסיום השיעורים בצורת חקירה או פעולה מודעת, ולהתקדם לשיעור הבא רק לאחר שההנחיות לבית יושמו והתוצאות נבחנו.
  • ניתן לתמוך בקורס באמצעות קבלת ליווי אישי מהמנטורים שלנו שעברו הכשרה ללימוד הדרך. ניתן למצוא את רשימת המנטורים באתרנו בלינק הבא מנטורים.
  • יש לכם שאלות על נושאים מתוך הקורס? מוזמנים לשתף ולקבל מענה מקהילת המורים והתלמידים שלנו ההולכים בדרך המודעות בקבוצת הפייסבוק שלנו 'קהילת קדן משתפים בידע' להצטרפות.

מאחלת לימוד פורה ומועיל

גלית לוין

 

תוכן הקורס

הרחב הכל