השתלמות למורים – ראג’ה יוגה

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏400.00 ₪
התחל
קורס זה סגור כרגע

הקלטות מצולמות של השתלמות למורים בנושא ראג’ה יוגה שהועברה בזום ובלייב בשנת 2022 על ידי גלית לוין. הקורס מכיל 11 שיעורים המחולקים לתתי שיעורים קצרים על מנת להקל על הצפייה.

ההשתלמות מציגה את כל תורת הראג’ה יוגה כחלק מדרך היוגה השלמה כפי שמוצגת בסוטרות היוגה של פטנג’לי. הקורס כולל תרגולי מדיטציה מונחים להתנסות ישירה בשלבי היוגה לצד ידע תיאורטי מעמיק ולימוד של הסוטרות.

ברוכים הצופים בהשתלמות למורים בנושא ראג'ה יוגה,
 
ראג'ה יוגה הינה השלב השני בדרך היוגה השלמה אליו אנו מגיעים לאחר תרגול ההאטה יוגה. הטקסט המרכזי המציג את דרך הראג'ה יוגה הינו 'סוטרות היוגה של פטנג'לי'. 
בעוד מטרת ההאטה יוגה היתה לפתח סטווה בהכרה באמצעות תרגול פיסי ואנרגטי, מטרת הראג'ה יוגה הינה ללמוד להשתמש בהכרה ולפתח יכולת ראיה בהירה על מנת לעשות חקירה מעמיקה של טבע התופעות וטבענו אנו והבחנה ביניהם. התרגול המרכזי בראג'ה יוגה הינו מדיטציית מיקוד באובייקט אחד, דהרנה.
כמורים ליוגה עלינו להתקדם מהאימון הפיסי אל האימון המנטלי ולהציע לתלמידנו את האפשרות לצעוד בדרך היוגה השלמה המובילה לשחרור מסבל והגשמה עצמית.
השתלמות זו מדריכה מורים כיצד להתקדם להוראת הראג'ה יוגה.  
 
הנה כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים:
כל שיעור מורכב מתרגולי מדיטציה וידע תיאורטי.
על מנת לקבל את המירב מהקורס מומלץ לצפות בשיעורים במקום שקט ונוח בו תוכלו לתרגל מדיטציה ללא הפרעות להשגת התנסות ישירה בידע ולפיתוח היכולות השונות של ההכרה הנדרשות בדרך היוגה השלמה.
מומלץ לשלב תרגול יומי עצמאי על מנת שתוכלו להעמיק בתרגול המדיטציות ולראות את תוצאותיהן.
עם ההתקדמות בקורס מומלץ להתאמן על העברת תרגולי מדיטציה והוראת הידע לתלמידים שלכם.
  • ניתן לתמוך בקורס באמצעות קבלת ליווי אישי מהמנטורים שלנו שעברו הכשרה בדרך היוגה השלמה. ניתן למצוא את רשימת המנטורים באתרנו בלינק הבא מנטורים
  • יש לכם שאלות על נושאים מתוך הקורס? מוזמנים לשתף ולקבל מענה מקהילת המורים והתלמידים שלנו ההולכים בדרך המודעות בקבוצת הפייסבוק שלנו 'קהילת קדן משתפים בידע' להצטרפות

מאחלת צפייה נעימה ולימוד פורה ומועיל

גלית לוין

 

תוכן הקורס

הרחב הכל